آدرس سامانه خدمات آموزشی دانشگاه تهران / پایان صفهای طولانی!
کد مطلب: 7004
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۳۸
 


دانشگاه تهران به منظور تسهیل درخواستهای آموزشی دانشجویان، سامانه ثبت درخواست خدمات آموزشی را راه اندازی کرد.
به گزارش مهر، سامانه ثبت درخواست خدمات آموزشی دانشجویان دانشگاه تهران به نشانی   http://srm.ut.ac.ir راه ‌اندازی شد.
دانشجویان و دانش آموختگان می ‌توانند با مراجعه به نشانی یاد شده و وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار دارند، نسبت به ثبت درخواست و پیگیری آن اقدام کنند.
 با تغییر ساختار معاونت آموزشی دانشگاه تهران در تابستان سال جاری، تسهیل در جریان امور آموزشی به عنوان هدف اصلی این تغییر ساختار مطرح شد اما حاصل این امر تشکیل صفهای طولانی مقابل پنجره ساختمان آموزشی بود.
مسئولان دانشگاه تهران پیش از این بارها خبر از راه اندازی سامانه خدمات آموزشی داده بودند که بالاخره این سامانه به تازگی راه اندازی شد.
 
کلمات کليدی: سامانه, خدمات آموزشی, دانشگاه تهران
Share/Save/Bookmark
 
 


۱۳۹۰-۱۰-۲۰ ۱۷:۴۶:۲۵
با سلامراه اندازي سايت براي ارائه خدمات اموزشي فكر خوبي بود. اما متاسفانه گره از مشكلات دانشجويان باز نكرده يا اگر هم تاثير مثبتي داشته كمرنگ است زيرا با وجود ثبت الكترونيكي درخواستها دريافت پاسخ از كارمندان تحصيلات تكميلي فقط چند شماره تلفن است كه از كارمندان بخش دبيرخانه دريافت مي كنند!!!دانشجوي فارغ التحصيل بايد نزديك به يك ماه منتظر گرفتن معرفي نامه به حوزه نظام وظيفه يا گرفتن گواهي موقت باشد!! شما را به خدا فكري براي دانشجويانتان بكنيد، دانشگاه تهران هنوز توانايي اين را ندارد كه در حد يك دانشگاه عادي خدمات اموزشي به دانشجويان ارائه دهد؟!با تشكر (3609)
 

شاد بودن تنها انتقامي است که مي توان از دنيا گرفت، پس هميشه شاد باش