زمان امتحانات دانش آموزان بدلیل تقارن با ماه رمضان تغییر نمی‌یابد
کد مطلب: 40567
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
 
وزیر آموزش و پرورش گفت: نمی توان امتحانات خرداد ماه دانش آموزان را تغییر داد زیرا ماه رمضان زمانی شروع شده که نه می توانیم قبل آن و نه می توانیم بعد آن این امتحان را برگزار کنیم.
زمان امتحانات دانش آموزان بدلیل تقارن با ماه رمضان تغییر نمی‌یابد
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با فارس در پاسخ به این سوال که آیا امسال آموزش و پرورش استخدام دارد و آزمون استخدامی برگزار می‌شود؟ اظهارداشت: در سال 96 دنبال آن هستیم که مجوز از سازمان امور اداری و استخدامی بگیریم.
وی در پاسخ به این سوال که درخواست شما چه تعداد استخدام بوده و چه زمانی این درخواست را ارائه کرده‌اید؟ گفت: تعدادش مشخص نیست چون نمی‌دانیم چقدر سازمان امور استخدامی به ما مجوز می دهد اما پیگیر انجام استخدام های جدید در سال جاری هستیم.
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه امتحانات خرداد ماه دانش آموزان در ماه مبارک رمضان است و دانش‌آموزان گلایه‌های زیادی از این مسئله دارند بنابراین آیا امکان تغییر تاریخ امتحانات در صورت رایزنی با شورای عالی آموزش و پرورش وجود دارد یا خیر تصریح کرد: خیر، نمی توان آن را تغییر داد زیرا ماه رمضان زمانی شروع شده که نه می توانیم قبل آن و نه می توانیم بعد آن این امتحان را برگزار کنیم.
کلمات کليدی: امتحانات خرداد، تقارن با ماه رمضان،زمان امتحانات دانش آموزان ،ماه رمضان
Share/Save/Bookmark
 
 


زندگي کتابي است پر ماجرا، هيچگاه آن را به خاطر يک ورقش دور نينداز