عكس/ بازديد يك زوج خوشبخت ايراني از نمايشگاه كتاب
کد مطلب: 36869
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
 
دومین روز از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز پنجشنبه با حضور گسترده مردم در محل شهر آفتاب برگزار شد.
عكس/ بازديد يك زوج خوشبخت ايراني از نمايشگاه كتاب
در ميان تصاوير منتشر شده در فضاي مجازي از بازديد ديروز مردم از بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران، اين تصوير زن و شوهر جوان به همراه نوزادشان بيشتر از همه نظرم را جلب كرد.
-
ميگنا: علي عظيمي/ ازدواج آگاهانه علاوه بر اينكه باعث  مي شود هیجان، التهاب،احساس تنهايي و اضطراب در زندگی به آرامش و سکون تبدیل شود، سبب ایجاد تعادل روحی و روانی بين زن و شوهر و استحكام خانواده می گردند.
در ازدواج وجود هر كدامیک از زن و مرد ، از نتایج مهم تشکیل خانواده است، چرا که هر یک از آن دو بدون دیگری، موجودی ناقص است. میل به داشتن فرزند و تداوم نسل، انسان را به تشکیل خانواده راغب می کند، زیرا وجود فرزند علاوه بر این که به زن و مرد شخصیت می دهد و سبب ادامه حیات آنان می گردد و باعث گرمی، صمیمیت، نشاط و شادابی، پویایی و صفای کانون خانواده می گردد. در ازدواج " من ها " تيديل به " مـــا " مي شود.
درود و صد آفرين به اين مرد مسئوليت پذير كه با زبان بدن خود روح عشق،تفاهم و همكاري با همسرش را به بهترين شكل معنا كرد و ما نيز به عنوان يك رسانه كوچك بايد مروج اين حركات زيبا در جامعه باشيم تا از بروز اختلافات،ناهنجاري ها و طلاق های عاطفی در برخی خانواده ها پيشگيري نماييم و نهاد خانواده ايراني را مستحكم بماند.
اين عكس به اندازه يك كتاب حرف دارد:
شما دوستان چه نظري داريد؟!
-
کلمات کليدی: نمايشگاه كتاب،زوج خوشبخت
Share/Save/Bookmark
مرجع : ميگنا migna.ir
 
 


حميراعبدالمحمدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۲۲:۵۷:۲۳
در اين تصوير دو جلوه ي ويژه به چشم مي خوره يكي كودك درآغوش پدر و ديگري كتاب دردست مادركه نشان دهنده ي يه خانواده ي باپايه هايي از مهر و دانش مي باشد و چنين خانواده ايي از اصولي قوي ومحكم پيروي مي كنند و هدايت كودكشان را با حمايت عشق و مهرباني وروشنگري بعهده دارند (60676)
 
نيلوفر ارجمندنيا روانشناس باليني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۰۰:۱۸:۲۱
انسان موجودي اجتماعي است در قسمتي از كتاب اريك فرم ذكر شده است كه انسان براي داشتن امنيت و تشكيل خانواده از ازادي خود ميكذرد (60678)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۰۰:۵۸:۳۳
عالی بود (60679)
 
محسن حقیقت پناه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۰۸:۲۸:۴۶
سلام و صد مهربانی به مردم خوب با صفا صاحب عکس من هستم در یک زندگی یک چیز خوب یاد گرفتم زندگی جسجو دایم هست (60707)
 
شعبان زاده دریاسری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۲:۱۸:۱۶
با سلام خدمت دوست گرامی آقا محسن آرزوی سلامتی و تندرستی و خوشبختی برای جنابعالی و خانواده محترمتان را از خداوند یکتا آرزو دارم (61544)
 

بيا لبخند بزنيم، بدون انتظار هيچ پاسخي از دنيا