با حکم وزیر بهداشت؛
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان منصوب شد
کد مطلب: 40269
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
 
طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، دکتر ابراهیم کوچکی نصرآبادی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان منصوب شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان منصوب شد
به گزارش ميگنا، دکتر هاشمی وزير بهداشت؛ دکتر ابراهیم کوچکی نصرآبادی دانشیار دانشگاه علوم پزشکی کاشان را در راستای اجرای بند ۵ ماده ۲ مصوب در سیاست­ها و ضوابط اجرایی آمایش آموزش عالی در عرصه سلامت جمهوری اسلامی ایران مصوب جلسه ۷۶۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی و به پیشنهاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و همچنین نظر به تعهد، تخصص و تجارب وی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان منصوب کرد.
تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان، ارتقاء برنامه­ های جاری حوزه­ های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی، صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی، عملیاتی کردن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم، توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود و توجه به امر اعتدال، توان­مندی و شایسته­ سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت از جمله وظایفی است که به وی ابلاغ شده است.
دكتر كوچكي نصرابادي داراي مدرك دکترای تخصصی - دانشيار و متخصص مغر و اعصاب است.
همچنين وزیر بهداشت همچنین در نامه ای از زحمات و تلاش های دکتر محمدحسین اعرابی در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کاشان قدردانی کرد.
کلمات کليدی: دانشگاه كاشان،ابراهیم کوچکی نصرآبادی،دکتر ابراهیم کوچکی،حکم انتصاب،دانشگاه علوم پزشکی کاشان،محمد حسین اعرابی
Share/Save/Bookmark
مرجع : وبدا
 
 


تاريکترين ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشيد است پس هميشه اميد داشته باش