اخذ مجوز اولین مرکز تحقیقاتی روانشناسي در دانشگاه آزاد ارومیه
کد مطلب: 41475
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
 
اولین مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به عنوان مرکز تحقیقاتی روانشناسی، موفق به اخذ مجوز از سازمان مرکزی شد.
اخذ مجوز اولین مرکز تحقیقاتی روانشناسي در دانشگاه آزاد ارومیه
به گزارش ميگنا دکتر پژمان محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز با بیان اینکه اولین مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به عنوان مرکز تحقیقاتی روانشناسی موفق به اخذ مجوز از سازمان مرکزی شد افزود: در مورد مرکز محاسبات پیشرفته ، هوش مصنوعی و همچنین مرکز تحقیقات مایکروویو و آنتن نیز در مراحل پایانی اخذ مجوز هستیم.

وی ضمن ابراز خرسندی از موفقیت های به دست آمده در حوزه معاونت پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه خاطرنشان کرد: امیدواریم با اخذ این مجوز ها به سمت ایجاد پژوهشکده در دانشگاه گام برداریم.

دکتر محمدی با تاکید بر اینکه مراکز تحقیقاتی بسیار مورد توجه و عنایت هستند گفت: با توجه به وجود رشته های تحصیلات تکمیلی مراکز مرتبط، فعالیت های بسیار خوبی از خود نشان میدهند.

معاونت پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه تصریح کرد: در جلسه ارزیابی مرکز رشد واحد ارومیه در سازمان مرکزی مجوز های اولیه صادر و با معرفی واحد ارومیه به وزارت علوم و تحقیقات و نوآوری موافقت شده است.
کلمات کليدی: مرکز تحقیقاتی روانشناسي،دانشگاه آزاد ارومیه،دکتر پژمان محمدی
Share/Save/Bookmark
 


زندگی مثل آب توی لیوانه ترک خورده میمونه بخوری تموم میشه نخوری حروم میشه