مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
برگزاري آزمون جذب مدرسان آموزش خانواده در تهران
کد مطلب: 41556
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰
 
دومین دوره آزمون جذب مدرسان آموزش خانواده همزمان با تهران در ساير استانها نيز برگزار شد.
برگزاري آزمون جذب مدرسان آموزش خانواده در تهران
به گزارش ميگنا در این آزمون كه صبح امروز 16 مردادماه با حضور 4 هزار و 209 نفر شرکت كننده در سراسر كشور برگزار گرديد تعداد 1280 مدرس كه داراي حداقل مدرک کارشناسی ارشد هستند پذیرفته و بعد از انجام مصاحبه تخصصي جذب خواهند شد. بیشترین تعداد شرکت‌کننده در این آزمون از استان تهران و کمترین آنها از استان بوشهر بودند.

رئيس اداره انجمن اولياء و مربيان تهران گفت: درشهرتهران بيش از 401نفر داوطلب با حضور در دبيرستان البرز در این آزمون شرکت كردند كه از این تعداد 129 نفر مرد و 272نفر زن بودند.
 
كامياب صدري افزود: ظرف دو هفته آينده اسامي داوطلباني كه به 60درصد سئوالات آزمون پاسخ صحيح داده باشند از طريق سايت www.familyeducation.ir اعلام خواهد شد.

وي درباره شرایط مدرسان آموزش خانواده گفت: مدرسین باید دارای حداقل مدرک فوق لیسانس باشند، البته رشته تحصیلی ملاک نیست. این افراد باید متاهل باشند و سابقه تالیف و حضور در کارگاه‌های مختلف را داشته باشند. پیش بینی می‌کنیم از این تعداد 300 نفر حداقل نمره ار کسب کنند و گزینش شوند که ما در نهایت 40 نفر را طبق سهمیه، جذب می‌کنیم. حقوق و مزایای این افراد طبق بخشنامه‌های اداری برقرار می‌شود.

قرار است مدرساني که درمراحل آزمون و مصاحبه پذیرفته می‌شوند در دوره‌های آموزشی كه در شهریور ماه برگزار مي شود نيز شرکت کنند تا با سر فصل‌های جدید و مسائل تربیتی روز بیشتر آشنا شوند و سالانه نيز همه مدرسان آموزش خانواده باید حداقل ۱۶ ساعت دوره آموزشی را بگذرانند.
کلمات کليدی: مدرس آموزش خانواده،كامياب صدري
Share/Save/Bookmark
 
 


شاد بودن تنها انتقامي است که مي توان از دنيا گرفت، پس هميشه شاد باش