مراسم "روز روان شناس و مشاور " پنج شنبه برگزار می شود
کد مطلب: 36688
تاریخ انتشار : شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۸
 
رئیس ستاد برگزاری روز روانشناس و مشاور اعلام کرد: برای نخستین بار مراسم روز روان شناس و مشاور در روز پنچ شنبه نهم فروردین ماه و از ساعت 15 در تالار وحدت تهران باشکوه خاصی برگزار می شود.
مراسم "روز روان شناس و مشاور " پنج شنبه برگزار می شود
به گزارش میگنا، دکتر محمد حاتمی که چندی پیش طی حکمی از سوی دکتر عباسعلی اللهیاری، رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور به عنوان رییس ستاد برگزاری روز روانشناس و مشاور تعیین گردیده بود عصر امروز طی یک نشست هماهنگی که با تعدادی از اساتید و دانشجویان روان شناسی و مشاوره در محل سازمان نظام روان شناسی تشکیل گردید اعلام کرد: با توجه به اينكه شوراي مركزي سازمان روز نهم ارديبهشت ماه را که مصادف با سالروز تاسيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره در ایران است را به عنوان روز روان شناس و مشاور تعيين نموده است، و این روز نیز همزمان شده است با  psychology day در سازمان ملل؛ بنابراین برای نخستین بار مراسم روز روان شناس و مشاور با شکوه خاصی در روز پنجشنبه نهم اردیبهشت 95 و از ساعت 15 در تالار وحدت تهران و با حضور تعدادی از مقامات کشوری، اساتید و دانشجویان رشته های روان شناسی و مشاوره برگزار می شود .

معاون نظارت و کمیسیونهای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره گفت: سخنرانی مسئولین،تقدیر از بزرگان روان شناسی و مشاوره کشور،اجرای برنامه های متنوع و شاد هنری و سرود، نمایشگاه کتاب و پوستر، دالان آشنایی با روان شناسان مطرح ، قرائت بیانیه ستاد بزرگداشت و... بخشی از برنامه هایی است که برای این روز پیش بینی شده است.
به گفته دکتر حاتمی در حال حاضر 18 هزار روان شناس و مشاور عضو رسمی سازمان نظام هستند و درحدود 200هزار دانشجو نیز مشغول تحصیل در این رشته هستند.
به گفته دکتر حاتمی،دکتر اللهیاری  رئیس سازمان روان شناسی و مشاوره طی یک نشست خبری که از ساعت 10 صبح روز سه شنبه هفته جاری در محل سازمان برگزار خواهد شد جزئیات بیشتری از این مراسم را اعلام خواهد نمود.
-

-
 
کلمات کليدی: روز روانشناس،روز مشاور،روز روانشناس و مشاور،نهم اردیبهشت،9 اردیبهشت،سازمان نظام روان شناسی و مشاوره
Share/Save/Bookmark
 
 


آمنه فاضلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۶ ۰۰:۴۳:۱۵
بسیار خوب بوده است اما من که کارشناسی ارشد روانشناسی کودک هستم تا برای ثبت نام اقدام کردم سایت بسته شده و مهلت تمام جالب به اینجاست که ما عضو انجمن روانشناسی هم هستیم اما هیچگونه امکاناتی نداریم با تشکر فاضلی (60384)
 
صفورا صوفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۷ ۲۲:۵۵:۱۷
مرسی بابت سایت لطفا من را برای پنج شنبه ثبت نام کنید (60430)
 
صفورا صوفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۰۶:۴۳:۴۵
دو روزه دارم ثبت نام میکنم اما نمیشه !؟!چرا !؟جالب نیست این نوع ثبت نام و همایش برگزار کردن (60435)
 

وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی و قتها که شما شاد و خوشحال هستید یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است