در کنگره بین المللی راینولوژی؛
درمان های نوین اختلالات خواب بررسی می شود
کد مطلب: 41501
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۴
 
رئیس ششمین کنگره بین المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت، گفت: راه های درمانی نوین اختلالات خواب در کنگره امسال بررسی می شود.
به گزارش مهر، دکتر ابوالحسن قیصری با اشاره به برگزاری ششمین کنگره بین المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت اظهارداشت: محورهای اصلی این کنگره شامل جراحی آندوسکوپی سینوس و قاعده جمجمه، جراحی پلاستیک صورت و بینی، جراحی نقایص مادرزادی سر و صورت و اختلالات خواب است.

وی افزود: این کنگره به صورت دو سالانه همواره با حضور پزشکان سرشناس، جراحان و اساتید دانشگاه های معتبر دنیا همچنین با حضور گسترده متخصصین داخل کشور اعم از متخصصین رشته های گوش و حلق وبینی، جراحان پلاستیک، متخصصین پوست، جراحان فک و صورت و سایر رشته های مرتبط برگزار می شود. وی ادامه داد: در سال های اخیر مهمانان زیادی از کشورهای همسایه برای ارتقا سطح آموزشی خود در این کنگره شرکت کرده اند و برگزاری کنگره نتایج مفیدی برای انان به همراه داشته است.

قیصری اضافه کرد: مباحث ششمین کنگره راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت طی سه روز در قالب سخنرانی، کارگاه های آموزشی و میزگرد برگزار می شود و آخرین دستاوردهای علمی دنیا، تجارب و پیشرفت حوزه های مختلف در چهار سالن توسط مهمانان خارجی و متخصصین داخلی به اشتراک گذاشته می شود.

وی ادامه داد: این امر فرصت مناسبی را برای همکاران کشور ما به وجود می آورد تا ضمن آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی دنیا از نظر علمی و تکتیکی به غنای کاری خود اضافه و در عین حال تجربه و مهارت های خود را ارائه تا در حضور اساتید بین المللی به نقد و بحث گذاشته شود.

قیصری گفت: من از همه پزشکان و متخصصین علاقمند و فعال در حوضه های مربوطه دعوت می کنم با شرکت گسترده در این همایش و ارسال مقاله وموضوع سخنرانی ما را در برگزاری ششمین کنگره رینولوژی و جراحی پلاستیک صورت یاری کنند.
ششمین کنگره علمی بین المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت انجمن علمی رینولوژی ایران، یکم تا سوم آذر ۹۶ در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.
کلمات کليدی: کنگره راینولوژی، انجمن علمی رینولوژی ایران
Share/Save/Bookmark
 


اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده. انیشتین