تجاوز به 2 دختر جوان در قالب دوستی های خیابانی! + کارشناسی
کد مطلب: 9839
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۲۸
 
درصد زیادی از تعرضات به دختران و زنان جوان در قالب دوستی های خیابانی و به بهانه شناخت قبل از ازدواج صورت می گیرد که باید زنگ هشدار را برای خانواده ها به صدا درآورد.
تجاوز به 2 دختر جوان در قالب دوستی های خیابانی! + کارشناسی
قتل دو دختر جوان بر سر دوستی خیابانی در تهران در حالی زنگ خطر را درباره این معضل اجتماعی به صدا در آورده که بررسی پرونده های جنایی نشان می‌دهد برخی جرائم از جمله قتل، آدم ربایی، اخاذی و تجاوز به عنف در پوشش این روابط پنهانی انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با نگاهی گذرا به اخبار حوادث شاهد پایان تلخی برای این دوستی ها هستیم. روابطی که ابتدا با طعم آشنائی برای ازدواج آغاز می شود و در پایان خاطره ای تلخ را برای یکی از دو طرف که اغلب دختران جوان هستند رقم می زند.

خواستگاری شیطانی
ساناز یکی از صدها قربانی دوستیهای خیابانی است. سه ماه قبل با امیر در یکی از مراکز خرید تهران آشنا شد. امیر با یک شاخه گل در مقابلش ایستاد و در حالی که از خجالت سرش را پایین انداخته بود گفت: سلام خانم. من چند وقت است شما را زیر نظر دارم و از رفتار و متانت شما خوشم آمده است. می خواستم ببینم اجازه می دهید با خانواده برای خواستگاری خدمت برسم؟

همین جملات سرآغاز شروع یک رابطه بود. امیر چند روز فرصت خواست تا همدیگر را بیشتر بشناسند. ابتدا رابطه آنها به صورت پیامکی و تلفنی بود. کم کم قرار های بیرون شروع شد. امیر از آینده می گفت و سعی می کرد یک زندگی رویائی را در ذهن ساناز بسازد. دختر جوان هم او را مرد رویاهایش می دید و هر روز بیشتر به امیر وابسته می شد. دو ماه از شروع این رابطه می گذشت و امیر هر بار برای خواستگاری بهانه ای می تراشید. تا اینکه آن روز شوم فرا رسید. امیر با ساناز تماس گرفت و گفت: مادرش خواسته به خانه آنها برود تا عروس آینده اش را ببیند. دختر جوان ابتدا مخالفت کرد اما اصرار های امیر او را مثل همیشه راضی کرد.

صبح فردا ساناز یک دسته گل خرید و راهی آدرسی شد که امیر داده بود. وقتی به آنجا رسید به آپارتمانی کوچک و بهم ریخته روبرو شد. سکوت خانه او را وحشت انداخت. خواست آنجا را ترک کند اما دیگر دیر شده بود......

پس از شکایت ساناز ماموران امیر را به اتهام تجاوز به عنف دستگیر کردند . ماجرای پسر شیطان صفت به همین جا ختم نمی شد. بررسی های پلیسی نشان داد او تا کنون چند دختر دیگر را هم به بهانه ازدواج قربانی نقشه شیطانی خود کرده است.

روابط سرد خانوادگی عامل شروع دوستی
بررسی پرونده ساناز و دیگر موارد مشابه نشان می دهد، نداشتن رابطه صمیمی میان والدین و فرزندان، وجود خشونت در خانواده ها، ارتباط با دوستان بدون شناخت از اعتقادات آنها، آگاهی نداشتن نوجانان و جوانان از پیامدهای دوستی های خیابانی آنها را به داشتن رابطه های عاطفی خارج از خانه ترغیب می کند.

جرائم سیاه پایان دوستیهای خیابانی
قاضی صفر خاکی در این رابطه می گوید: روابط پنهانی پسران و دختران ازموضوعات قابل بحث و بررسی از سوی کارشناسان و از معضلات مهم جامعه است. متاسفانه برخی جرائم از جمله قتل، آدم ربایی، اخاذی و تجاوز به عنف در این شرایط به راحتی شکل می گیرد. در ظاهر رابطه پنهانی میان دختر و پسر که اغلب با عشق های دروغین خیابانی شروع می شود و ناشی از احساسات زودگذر است، شاید موضوع ساده ای به نظر بیاید اما آمار جرائم در این شرایط موضوعی جدی و قابل بحث است. دختران در این شرایط از آسیب پذیری فراوانی برخوردارند. آنها زمانی متوجه اشتباه خود می شوند که یا در باند تبهکاری و فساد اخلاقی اسیر شده اند یا وسیله ای برای اخاذی افراد هوسران و سودجو شده اند. در نهایت به بزهکاری رو آورده، افسرده شده یا دست به خودکشی می زنند.

وی ادامه می دهد: امروزه آشنایی های دختران و پسران از چت های اینترنتی، میهمانی های خصوصی، پارک، خیابان، مراکز آموزشی و اماکن مشابه آغاز شده و پدر و مادر با نادیده گرفتن یا بی توجهی به موضوع، در نهایت مقابل عمل انجام شده ای قرار می گیرند که در بهترین حالت آن، به ازدواج اجباری فرزندشان با فردی فاقد شرایط لازم رضایت می دهند.

قتل و خودکشی سکانس آخر دوستی پنهانی
زهرا و سعید هم از قربانیان دیگر دوستیهای خیابانی هستند. آنها خیلی ساده و سریع در خیابان با هم آشنا شدند. ابتدا روابط آنها خیلی گرم و صمیمی بود تا اینکه ناهید وارد زندگی سعید شد. زهرا یک بار ازدواج کرده بود و این موضوع باعث شد سعید برای شریک زندگی خود بیشتر بر روی ناهید حساب باز کند. مدتی گذشت تا اینکه سعید واقعیت را به زهرا گفت. زن جوان نمی توانست یک رقیب دیگر را کنار خود تحمل کند. به همین خاطر با ناهید تماس گرفت و همه ماجرا را به او گفت. سعید وقتی از ناهید شنید که باید او را فراموش کند شعله های خشم وجودش را فرا گرفت. کاردی برداشت و سراغ زهرا رفت. با یک ضربه قلب زن جوان را شکافت. دیگر زندگی برایش معنائی نداشت همانجا نیز دو ضربه به خودش زد......

کارشناسان معتقدند، در جامعه امروزی ما تشکیل خانواده و ازدواج برای جوانان آسان نیست. در نتیجه برخی جوانان برای ارضای نیازهای جنسی یا عاطفی خود ناگزیر خارج از معیارهای عرفی و دینی به روابط نامتعارف رو می آورند. حال آنکه چشم و هم چشمی میان دختران و حتی پسران دبیرستانی و دانشگاهی در یافتن دوست از جنس مخالف این نوع روابط را افزایش داده است.

40 درصد تجاوزات به بهانه آشنائی قبل از ازدواج
سرهنگ عبدالله قاسمی- معاون اجتماعی پلیس آگاهی کشور- هم می گوید: درصد زیادی از تعرضات به دختران و زنان جوان در قالب دوستی های خیابانی و به بهانه شناخت قبل از ازدواج صورت می گیرد که باید زنگ هشدار را برای خانواده ها به صدا درآورد.

به گفته وی،خانواده ها نباید اجازه ورود افراد شیاد و بیگانه که تنها در انتظار یک فرصت هستند را به حریم خود بدهند، چرا که این افراد چرب زبان پس از معرفی خود به عنوان دکتر، مهندس، دانشجو و مشاغل مشابه با طرح پیشنهاد ازدواج پس از دوستی خیابانی، فقط در پی رسیدن به خواسته شوم خود هستند.

روابط بی هدف
دکتر مجید ابهری-آسیب شناس اجتماعی- هم در مورد دوستی‌هایی که به ازدواج ختم نمی‌شوند می‌گوید:۹۰ درصد دوستی‌های خیابانی، هوس آلود و بی هدف است. برقراری ارتباط عاطفی بین انسان‌ها، نیاز به زمان، شناخت و هماهنگی در زمینه‌های فرهنگی و اخلاقی دارد.

وی افزود: از آنجا که انتخاب‌ها در این گونه دوستی‌ها بر اساس معیارهای ظاهری و مادی است، زیبایی ظاهری، آرایش و پیرایش، مدل خودرو و … معیارهای انتخاب دوست در خیابان‌ها هستند. بنابراین پایان تلخ و غم انگیز اینگونه دوستی‌ها را می‌توان در صفحات حوادث و اخبار جنایت ها و آزارهای جنسی و تجاوزها دید.

نقش والدین در پیشگیری
در این میان والدین نقش مهمی در پیشگیری دارند. آنها باید در صورت روبرو شدن با چنین مواردی با یک مشاور مجرب صحبت کنند. چرا که آگاهی، آشنایی و داشتن علم نوین تربیتی برای هدایت فرزندان امری ضروری است. بنابراین آنچه تأثیرگذار و پاسخگو است شیوه های صحیح برخورد است. مطمئن هم باشیم خشونت و رفتار تند والدین نه تنها مؤثر نیست بلکه فرزندان را از خانواده جدا می کند. در کنار خانواده ها، مدارس و صدا و سیما و رسانه ها نیز باید با ارائه برنامه های آموزشی صحیح و کارشناسی روابط پسران و دختران را در حد قانون و شرع به فرزندان آموزش دهند و عواقب سوء روابط پنهانی و بدون آشنائی را از طریق بررسیهای علمی همواره به آنها گوشزد کنند.
کلمات کليدی: تجاوز،دختر،دخترو پسر،رابطه،دوست دختر،دوست پسر،دوستی های خیابانی
Share/Save/Bookmark
 
 
نازنین
۱۳۹۲-۰۵-۱۶ ۱۵:۵۴:۲۲
سلام ببخشید من15سالمه ایا یک پسر18ساله هم میتونه ادمو فریب بده؟

---------------------
آدم در هر سنی می تونه مورد اغفال قرار بگیره . بزرگ و کوچیک هم نداره . من جای شما باشم به درس و مشقم بیشتر توجه می کنم تا مسائل دیگر. موفق باشید (23515)
 
m@h$a
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۷:۱۳:۴۵
راس ميگي اخرش که چي هيچ وقت دوستياي خيابوني عاقبت نداشته ونداره (25657)
 
دلتنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۷ ۱۷:۱۳:۱۰
منم موافقم (46224)
 
مینا
۱۳۹۲-۰۶-۰۶ ۰۳:۵۶:۴۳
متاسفانه دختران تشنه محبتن بابا بخدا هیچ خبری نیست بیخیال شین........ (24298)
 
nazak
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۹:۵۲:۴۴
Bahat movafeghm (42614)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۳ ۱۸:۳۲:۵۹
واقعاکه‏!چقدمادختراساده ایم که هرکی ازراه برسه وبهمون بگه دوست دارم باورمیکنیم واستثنایی ام وجود نداره_چقدبدبختیم که هرکی بخوادمیتونه ازمون استفاده کنه ونمیتونیمم حرف بزنیم؛چرا؟چون دختریم. (25823)
 
الناز
۱۳۹۳-۰۳-۱۸ ۱۹:۳۰:۱۳
عزیزم اونم مونده به دختر که دختر چجوری باشه (36441)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۲:۱۵:۰۳
عشق ادمو کور میکنه؟. (43232)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۰۴ ۱۲:۴۶:۴۷
خدا این دخترارو سر عقل بیاره تا سریع گول نخورن (43841)
 
پريسا
۱۳۹۲-۰۷-۲۳ ۲۰:۰۴:۱۱
دوستي خياباني من تاحالا دوستي هاي خياباني را تجربه نكرده ام و من هم 15 سالمه و در مدرسه اي ما بسيار از دخترها با پسراها دوست مي شن و سر كلاس بخاطره پسره گريه مي كنن اخه بشور ها چي دارن اون ها ادم نيستن يكي بياد اين ها رو بهشون بگه حاليشون نمي شه (26089)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۰۹:۱۰:۳۸
اونا چیزی ب اسم قلب و احساس دارن ک از درک شما خارج (49655)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۷-۲۷ ۰۰:۳۷:۵۴
سلام دوستان من به یک دختر عاشق شدم و میخوام باحاش ازدواج کنم توی خیابون به نظره شما من بداز ازدواج موفق میشم!

(26173)
 
۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۰:۳۳:۲۹
نه (26252)
 
آنیا
۱۳۹۲-۱۲-۱۴ ۰۸:۵۹:۳۲
معلومه که نه، چون بعد ازدواج ، هردوی شما دیگه به هم اعتماد ندارین ، آخه به این فکر می کنید که نکنه باز هم این رابطه با کسای دیگه هم انجام بشه ، و این باعث دودلی میشه ، بعدشم طلاق. (31459)
 
n@ z@ k
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۳۰ ۱۹:۵۶:۳۳
Na baw dostihaye khiyaboni akharesh jodai has (42615)
 
یه گل یا یه فرشته
۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۹:۱۰:۰۴
آخه کثافت شماها میگین مازود گول میخوریم مگه خیلی از عاقبتهای شوم به گوشتون نخورده این جدا این شماهانیستین که میگین ما فوق لیسانسیم ومدرک دکترا داریم بازم میگین گول خوردیم اسمه خودتونه میزارین باسواد وعاقل یه فردباسواددچاراین دوستی ها نمیشه... (26266)
 
یه پنده
۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۹:۳۱:۲۷
اخه کثافتابه خربگین این جور روابطا بی فایده ست میفهمن موندم چرااین فوق لیسانسامون نمیفهمن ناعقلاهرچی ابروی دختربردین همیشه هم حرف مسخره ای مثل گول خوردن روبکارمیبرین اینا همش میتینگه شما خودتون به عمد وارد این جوررابطه هامیشین (26268)
 
armin ghorbani
۱۳۹۲-۰۹-۱۲ ۱۳:۰۲:۱۳
دوس داشتن و علاقه قبل از ازدواج و رابطه دوستی همش چرته و سعی کنید خودتونو درگیر این رابطه های چرت و پوچ و مزخرف نکنید چون موقعی به اشتباهتون پی میبرید که خییییلی دیر شده و برا پشیمونی دیره هم تو پسر جماعت نامرد زیاده هم تو دختر جماعت و سعی کنید گول این رابطه ها رو نخورید ............ (27604)
 
rosha
۱۳۹۳-۰۲-۱۱ ۱۶:۴۳:۰۱
من یه دختر 15 ساله هستم پارسال تابستون توی پارک یه پسر22 تا 23 ساله پیشنهاد دوستی بهم داد ولی من ازش خوشم نمیومد وقبول نکردم که باهاش دوست شم پسره ام خیلی خوشگل بود اما به دلم نمی شست تااینکه توی هفته پیش توی بیرون دیدمش اما دیگه دوست داشتن قبل رو توی چشاش نمیدیدم تا اینکه یکی واسم گفت که دختری دیگه پشت سرم بد گفته بود و منی که از اون پسره نفرت داشتم حالا عاشقش شدم و حاضرم هر کاری کنم تا بهش برسم ولی نمیدونم که اون هنوز دوسم داره یانه ؟توروخدا یکی با حرفاش منو آروم کنه


----------------
سن 15 در همه دنیا سن تحصیل و ورزش و هنرآموزیه . این مواردی که فرمودید بدون شک شما را از اهداف اصلی زندگیتون دور خواهد کرد . این مسائل اقتضای سن شما نیس. بفرض هم اگر مسئله دوستی با دیگران باشه یک آدم سالم نمیاد تو پارک یا مترو یا مهمونی دنبال انتخاب دوست باشه . کمی عاقلانه تصمیم بگیرید و لذات آنی و زودگذر را فدای از دست دادن فرصت های ماندگار نکنید . کلا راه و مسیر درستی انتخاب نکردید . می توانید با یک مشاور در ارتباط باشید ضمنا پیشنهاد می کنم به پایین همین سایت و بخش ارتباط با جنس مخالف مراجعه نمائید و مطالب ما را بخوانید . امیدوارم به فکر درس و مشق و دانشگاه باشید (33770)
 
rosha
۱۳۹۳-۰۲-۱۱ ۱۷:۴۷:۱۷
آخه دوست داشتن کسی سن سرش نمیشه (33774)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۰۰:۲۵:۴۲
اشتباه همین جاس عزیزم باید سرت شه (52476)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۲۸ ۰۴:۰۱:۲۴
سلام اولا شما نیازی نیست خودتونو به کسی ثابت کنین که خوبین یابدین دوما این خداس که میدونه که شما خوبین یا نه سوما. این همه. درباره بدی دوستی خیابانی حرف میزنن بعد شما تازه میگبن. چیکار کنم.به اینده فکر کن واقعا پشیمونی به او سادگی حل نمیشه.موفق باشی. (47188)
 
۱۳۹۲-۰۹-۲۱ ۰۲:۰۶:۳۹
نمیشه انکار کرد که نیاز به جنس مخالف به خصوص بعد از سن بلوغ در افراد زیاده پس بهتره که خانواده ها ارتباط بیشتری با بچه ها بر قرار کنن و راهنماییشون کنن چون به هر حال بچشون یه روزی با یکی اشنا میشه و این طبیعیه (27906)
 
نازیلا
۱۳۹۲-۱۲-۰۵ ۱۶:۳۷:۴۹
من موندم این همه می بینیم و می خونیم که عشق های خیابابونی هیچ و پوچن ، همه پسرا سرتاپا دروغن واسه اینطور عشقها. آخه چرا دخترا خودتون رو تو چاه می ندازین. همه میدونیم ازدواج سالم چطوریه، بازم دست به خطا می زنیم. نکنید ، خواهش می کنم. (31058)
 
نیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۰۶ ۱۷:۵۲:۲۲
من میخوام بدونم واقعا برای شناخت یه نفر چطور باید عمل کنیم که بفهمیم طرف واسه زندگی خوبه یا نه؟؟ (32077)
 
rosha
Latvia
۱۳۹۳-۰۲-۱۰ ۱۵:۰۱:۳۴
منم این سوالو داشتم چون تو اینجور موقعیتی گیر کردم
-----------

خب مراجعه به مركز مشاوره معتبر ازدواج - انتخاب هاي مهم زندگي نبايد در پيادرو-پاساژ-مهماني-دانشگاه -مترو صورت بگيره (33687)
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۸ ۲۱:۱۰:۴۱
پسراموجودات عجیبی هستن (32547)
 
چرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۰۱:۱۳:۵۱
جالب نبود (32945)
 
ساغر
۱۳۹۳-۰۲-۰۷ ۱۰:۲۵:۱۷
واااااااااای خدایااخه چرا؟؟؟ (33551)
 
دختر خوب
۱۳۹۳-۰۲-۱۶ ۱۸:۰۱:۲۵
نه خودتون فکر کنین به نظرتون این دوستی های خیابونی اخرش کجاست اخرش بدبختی به خصوص برای دخترا لطفا از فکر دوستی خیابونی در بیاین (34125)
 
یگانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۲-۳۱ ۱۶:۰۲:۰۸
حالم از هر چی دوستی دخترو پسره به هم میخوره (35066)
 
رها
Romania
۱۳۹۳-۱۰-۲۵ ۰۵:۴۸:۴۹
منم موافقم عزیزم... (47014)
 
تنها
۱۳۹۳-۰۳-۰۱ ۰۹:۳۸:۴۰
من بایه پسر دوست بودم یکسال میگفت میمیرم برات وباید زنم بشی وباهم رابطه داشتیم وقتی هم که خانوادم فهمیدن بابام بهش زنگ زد بهونه آورد واز خانوادم سه ماه وقت گرفت تا بیاد خواستگاریم الان دوساله از 3ماهی که گفته گذشته و خبری ازش نیست واین منم که شدم مسخره فامیل و هر روز سرکوفت میشنوم (35114)
 
رز
۱۳۹۳-۰۴-۰۱ ۰۲:۵۹:۵۶
تورو خدا ول کننین این لجنا رو بی شوهر میمونم ولی با همچین اشغالایی ازدواج نمیکنم (37804)
 
توپولو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۲۸ ۱۹:۰۰:۴۱
دوستی معنایی نداره خیلی جنس مخالف دوس داری محبت میخوای خب ازدواج کن (39385)
 
نگار
۱۳۹۳-۰۳-۰۳ ۱۷:۰۳:۵۹
منم تجربه داشتمو دارم واقعا همه ی دوستی ها از روی هوسه گولمون میزنن که شهوتشونو خالی کنن من گول خوردم به شما جوونا میگم که گول نخورید مراقب باشید (35296)
 
عروسک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۱۷:۴۴:۳۲
من عین توام ولی از دستش فرار کردم (39669)
 
رز
۱۳۹۳-۰۴-۰۱ ۰۲:۵۵:۵۴
اون زندگی موفقه که خانواده انتخاب کنه .به خدا دوستی های خیابانی هیچ عاقبتی نداره اشغالاوقتی به خواستشون میرسن بایه دسمال کهنه واسشون هیچ فرقی نداری ولی اگه رو ندی سگ میشن و دنبالت راه میفتن.پس خوشگلای من انقد محلشون نذارین که پارس کنن بمیرن (37803)
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۰۴ ۱۹:۲۸:۱۸
بیشتر دخترا به دلیل کمبودمحبت سراغ این جور کارامیرن (38143)
 
عسل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۰۸ ۱۹:۳۷:۵۹
هرجی میکشیم از خریتمونه (39757)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۴ ۰۳:۰۳:۴۹
سلام من19سالمه تا هالاباهیچ دختری حرف نزدمو نخواهم زد نگین که مذهبیمآ نه نیستم خوشهالم که تاهالا دختری رو بیچاره نکردم اخه دلم نمیخواد این پسرا چقدر سنگ دلند که اینقدر دخترارو اذیتمیکنن باورم نمیشه خداکنه که هیچ پسری دختریرو ازار نده (38702)
 
عسل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۰۸ ۱۹:۳۶:۳۳
افرین به تو کارخوبی میکنی (39756)
 
مهدیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۵ ۱۷:۰۳:۵۴
اگه واقعا یه پسر بگه دوست داره و توام دوسش داشته باشی خودتم از این دخترای اهل دوستی نباشی باید چیکار کنی تازه هردو دانش آموز کلاس10و11 باشی چی؟ (38786)
 
عروسک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۱۷:۴۲:۱۵
سرتو بزنی به دیفتال!!! (39668)
 
خلیفه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۵ ۲۱:۲۵:۳۶
باسلام خدمت همه حضرات مخصوصا اون دسته دختر خانمایکه پسرا رو به باد فحش گرفتن
میخوام بپرسم ازشما ایا فقط پسرا نامردی میکنن؟چرا رزل بودن خودتون رو نمیکنید؟چرا اشغال بودن خودتون رو نمیکنید؟لیاقت شماها همون پسرایی هست که مثل دستمال باهاتون برخورد میکنن.
من نه توخیابون نه توپارک نه هیچ جا دیگه با دختریکه تا مرز مرگ برا خاطرش رفتم اشنا شدم ودقیقا روز قبل خواستگاری به زن برادرم که از فامیل اونا بود گفت من اینو نمیخوام ودلیلشو درس خوندن اورد..الان سه ماهه رومچش گرفتم بایه پسر که ظاهرا وضع مالیش خوب بوده وماکسیماسوار بوده دوست شده بود ومن بدبختو سر دوند
پسره هم قربون وجونش رفته بود خامش کرده بود وکشونده بودش خونه خالی و چهار نفری افتاده بودن به جونش وفیلم ازش گرفته بودن واخر سر ازماشین انداخته بودنش پایین که دستش وپاش شکسته بود
حالا شما قضاوت کنید ایا خیانت فقط از طرف پسرهاست؟
اون اشغال اگه پستی نکرده بود الان سرخونه زندگیش بامن وبا ابرو بود نه مثل الان که شهرت جهانی پیدا کرده هر لحظه دنبال خودکشی هست
دیروز رفتم بالا سرش وگفتم به حق فاطمه زهرا که تا عمر داری همینجور بی ابرو باشی وکارت مراسم عقد کنانم که چند روز دیگس بهش دادم
ازشدت ناراحتی وگریه وزاری بیهوش شد..
البته معذرت میخوام که یخورده تند شدم واینم بگم بعضی از دخترا اینجور نامردن ها وخیلیاشون هم هستن ودیدم توهمه بدبختیا ومصیبتا مردشون محکم واستوار ایستادن
ارادتمند خلیفه ازشیراز (38810)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۱:۴۷:۳۴
سخت نگیر. (43231)
 
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۳ ۲۱:۵۵:۳۵
این که این بلا سرش اومده جای تاسف و ناراحتی داره نه اینکه سرکوفت بزنی بهش

خب تو رو نمیخواسته بهت هم قول ازد نداده بود که بخواد خیانت کنه !!!

ناحقی نکن که خدا حاکمه نه تو!!!! (47447)
 
دلشکسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۱۳:۵۶:۳۶
عشق زوری نیست (52494)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۳۱ ۱۰:۰۵:۵۶
عشق ماله اهله بهشته ما زمینی ها اونو کثیفش میکنیم دخترو پسر نداره همه ب جنسه مخالفشون نیاز دارن فقط باید معرفت و صداقت داشته باشن و‌خداروو در رابطه هاشون در نظر بگیرن و عشقو ک سر چشمه ی خلقته کثیف نکنن (39473)
 
عروسک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۱۷:۳۷:۳۸
این اسمش عشق نیست (39667)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۱۳ ۱۸:۱۸:۴۰
ولا شما اگ از دختر بدبخت تر دیدید و سراغ دارید بگید (39986)
 
عاطی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۰۴ ۱۸:۰۰:۱۳
عشق یه امر مقدس وپاکه که داره هرروز کثیف تر میشه به لطف دختر پسرای جاهل ....اگه واقعا عاشقی همه چیو بسپر دست خدا اون صلاحتو میدونه بهتر توهم میدونه چیکار کنه نه اینکه خودسر هرکاری عشقت کشید بکنی!خود من پنج ساله کسیو دوس دارم ولی حتی نشد بهش بگم الانم یک ساله ازش بی خبرم تواین چندسالم نه تلفنی باهم داشتیم نه ملاقاتی!هیچی....حالام همه چیو سپردم به بالاسریم تا هرچی صلاحه پیش بیاره برام راضیم به رضای خودش....خواهرای گلم اینا اسمش به هیچ وجه عشق نیست درسته تاسر حد مرگ طرفو میخوای ولی اینا همش هوس های شیطانیه عشق پاکه که هیچ وقت از دل ادم بیرون نمیره ومقدسه....عشق پاکه که حتی اگه یک سال هم ندیده باشیش وبی خبر باشی هنوز تو قلبت جاودانه میمونه...لطفا یکم فقط یکم روحرفام فکر کنید ودنیا واخرتتونو به خاطر هوی وهوس های دنیایی تباه نکنید ما یه دنیای دیگه هم داریما به اونم فکر کنید!شرمنده که طولانی شد (41246)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۰۴ ۱۲:۵۰:۱۹
دخترا بدبخت نیستن بلکه ساده هستن و گول ساده بودنشون و میخورن و دوست بودن با بعضی از دخترا هم تو این قضیه مربوط میشه (43843)
 
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۰۱:۱۱:۴۰
اخه دختر ها کاری با پسرا میکنن که پسر ها فکر انتقام به سرشون میزنه من یکیش (41681)
 
اتنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۱۸ ۱۸:۲۶:۳۹
سلام من17سالمه مایکی دوس هستم ولی نمیدونم راس میگه یا ن میگه پولداره لطفا کمکم کنید.ممنون (41897)
 
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۱۱ ۱۸:۰۴:۰۱
عزیزم ب نظر من ولش کن همین چون اگرم این دوستی ادامه پیدا کنه ضربه میخوری اگه ولت کنه من عین توام هم سنیم عزیزم این نظر من بود اگه خیلی بهش وابسته بشی مشکل برات درس میش چون ابجی خودمی بهت میگما (46404)
 
محدثه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۲۳:۰۱:۵۹
مشاور : سئوالاتون رو ايميل كنيد به مشاور
migna90@gmail.com (42671)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۰۱ ۲۳:۰۲:۱۰
فقت می تونم بکم شرم اوره (43755)
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۹-۱۲ ۰۵:۴۱:۵۰
سلام.درسته که دوستی با پسر همیشه منع شده ولی هرچقدرم خانواده خوب باشن بازم دخترا به این سمت کشیده میشن با اینکه عاقبتشو میدونن (45304)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۵ ۰۹:۴۷:۰۰
ااخی دخترا چقد گناه دارن اما مورد داشتیم دختر پسرو گول زده هااا نمونشم خود من :( (46128)
 
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۱۵ ۰۱:۰۸:۳۱
کاملا موافقم دوستای عزیزم قدرخودتونو بدون پسرابیشترشون اشغالن (46546)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۱۶ ۰۳:۱۸:۰۲
خدایی راستش رو به من بگین حالتون از این کارا به هم نمی خوره؟ بهتره که وقتمون رو با این چیزها هدر ندیم و به جاش آخرتمون رو آباد کنیم خدا از هرکسی بیشتر ما رو دوست داره دوستان من خدا در توبه رو برای همه باز گذاشته وگفته که توبه کننده هارو دوست داره وپوزش اونارو می پذیره بیاید به جای این کارا آزاده باشیم و با شرافت زندگی کنیم. خدایا همه شیعیان علی(ع)را ببخش و گناهکاران را به صراط مستقیم هدایت کن. یا علی(ع) (46624)
 
ستاره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۱۹ ۰۲:۳۰:۳۲
منم موافقم باشما (46738)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۲۹ ۱۵:۲۰:۱۳
والا چی عرض کنم الان اینو میگیم چند روز بعد دوباره ادم وسوسه میشه بره دنبال دوستی های خیابانی ! چه کار کنیم اخه?? (47259)
 
اردلان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۱:۴۶:۱۲
سلام-ارتباط با خدا داشته باش همش حله.
یعنی نماز بخونید اول وقت و حواستون همش بخدا باشه باور کنید معجزه میشه.
امتحان کنید من که نتیجه گرقتم. (48972)
 
دلشکسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۱۴:۰۶:۰۷
دلیلش الکی گفتنته (52495)
 
انا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۵ ۲۱:۲۶:۲۲
سلام من 15 سالمه و فکر میکنم چیزی که باعث بدبخت شدن دخترا و همچنین پسرا میشه ماهواره است نمیگم خودم اصلا نگاه نمیکنم ولی نمی دونم چرا مردم با عشق 2نفر تحت تاثیر قرار میگیرند احمقانست مگه نه؟ (47551)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۶ ۱۶:۲۶:۱۰
تا ادم خودش نخواد دنبات این کارها نمیره (47613)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۱۳:۳۷:۲۵
قدرجوونی خودتون رو بدونید به سن ما که رسبدید میفهمید چقدر بی عقلی کردید (47665)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۱۳:۴۳:۳۷
درسته .موافقم (47666)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۲۰ ۱۲:۳۵:۳۸
سلام من 24 سالمه و الانم تازه نامزد کردم و میخوام بگم که دوستی های خیاباتی جز بی آبرویی چیز دیگر ی نیست پس چه دختر چه پسر تحت تاثیر محبت طرف مقابل و به زیبایی نگاه نکنه این چشم ناپاکی ناشی از وسوسه های شیطانی است ...هیشکی با دوست شدن به مقصد نرفته که تو شخص بخوای بری /... (48243)
 
رضا
United States
۱۳۹۳-۱۱-۲۱ ۱۶:۵۸:۳۸
سلام.
من از همه دخترا وپسرا خواهش میکنم که هیچ وقت بدون اینکه والدینتون چیزی بدونن کاری نکنین.از همه مهمتر برای اشنا شدن دو جنس مخالف چون اگه مرتکب اشتباهی بشین دیگه جبرانش فایده ای نداره اصلا بزارین واضع تر بگم قابل جبران نیست .اینو بدونن که یکی توی خیابون عاشق کسی بشه اون فرد بدرد ازدواج نمیخوره درصورتی که خود سرانه این کار رو انجام بدی ولی اگه این کاررو به والدین بسپارین اونا برای شما تصمیم بگیرن مطمءن باش زندگی خوبی پیدا میکنن.
دخترا،پسرا تا یکی رو تو خیابون میبینین عاشق نشین (48315)
 
آوا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۲۴ ۱۹:۰۵:۴۱
وحشیانه بود (48462)
 
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۲۶ ۱۷:۲۱:۳۳
وقتی یه دختر بایه دسته گل رام بشه بلانسبت اگه عقل داشته باشه سری گول نمیخور البته مقصر اصلی جنس مخالفه (48572)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۲۳:۳۳:۰۰
حالم ازهمشون بهم میخوره (48885)
 
آرزو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۱۳:۴۸:۴۹
خداچنین پسرایی رولعنت کنه (49001)
 
Romania
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۱۴:۴۹:۳۱
سلام من یه دختر چادریم خواهرام همیشه از این موضوع مسخرم میکنن چون خودشون چادر نمی پوشن منو امل میدونن نمی دونم چیکار کنم. (49184)
 
باباپنجعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۱۷:۲۳:۳۰
بخوابون تو دهنش . لیلائئئئئئئئئئئئئه (49775)
 
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۵:۱۲:۰۶
تا اینکه پسر ناشناخته ای ازدواج نکن (50123)
 
حسين
Romania
۱۳۹۴-۰۱-۲۶ ۱۹:۴۷:۴۰
من ازدختران خوش غيرت خواهش ميکنم به فکر ابروي خانواده خودشان باشن اين دوس بازي يه روزه (50421)
 
مهدیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۱:۲۱:۰۸
سلام.من ماجرای زندگیمو خیلی خلاصه میگم. دخترا تو جه
اول دبیرستان ک بودم یه پسری اومد پیشنهاد دوستی داد و ردکردم این ماجراگذشت تا7ماه قبل برام یه خواستگاری اومدک همه ازش تعریف میکردن روزخواستگاری فهمیدم همون پسره! ازنظرمالی و حتی چهره ازمن خیلی بهتربود و خودش گفت اول قصدش دوستی بوده اما وقتی رد کردم ذهنش درگیرشده وکم کم فهمیده بهم علاقه داره.الانم باهم عقدکردیم.رضاهمیشه میگه اگه باهاش دوست میشدم هرگزبه ازدواج باهام فکرنمیکرد.
خودتون قضاوت کنید (50587)
 
ارزو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۳ ۰۱:۳۵:۵۱
پایان دوستیه خیابانی همینه من خودم یبار تجربه کردم ولی بخیر گذشت یعنی تنها خدا کمکم کرد بهم پیشنهاد ازدواج داد ولی منو برای هوسهاش میخاست (52716)
 

براي آنان که مفهوم پرواز را نمي فهمند: هر چه بيشتر اوج بگيري کوچکتر ميشوي.